Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Marzec 2024 w Dąbrowie Górniczej: Przegląd najważniejszych wydarzeń lutego 2024

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w lutym czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Dąbrowy Górniczej najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „Są z Dąbrowy Górniczej i są zakochani! Trwa głosowanie! Do wygrania m.in. 50 tys. zł i wczasy w Grecji. Która z dąbrowskich par zwycięży?”?

Przegląd lutego 2024 w Dąbrowie Górniczej: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości z lutego 2024 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Są z Dąbrowy Górniczej i są zakochani! Trwa głosowanie! Do wygrania m.in. 50 tys. zł i wczasy w Grecji. Która z dąbrowskich par zwycięży?

Zdjęcia zakochanych par z Dąbrowy Górniczej - trwa plebiscyt ONA i ON! Nasi Internauci w głosowaniu wybierają najsympatyczniejsze pary z naszego miasta, na które czeka mnóstwo atrakcyjnych nagród! W finale ogólnopolskim m.in. 50 tys. złotych i wczasy w Grecji.

📢 W Dąbrowie Górniczej otworzą jadłodzielnię! Będzie działać w centrum Mydlic Północnych, ruszy 3 marca

DĄBROWA GÓRNICZA. Już 3 marca otwarta zostanie pierwsza jadłodzielnia. To inicjatywa stowarzyszenia „Lepsze Miasto”, której celem jest zapobieganie marnowaniu żywności. Gdzie będzie można ją znaleźć?

📢 Imprezowały w klubach na Śląsku i wyglądały NAJPIĘKNIEJ. Zobacz zdjęcia ze stycznia 2024, z wielu dyskotek

Imprezowały w klubach na Śląsku i wyglądały NAJPIĘKNIEJ. To był bardzo imprezowy styczeń 2024 r. - wszak KARNAWAŁ! Działo się w klubach w woj. śląskim, przez które przewinęło się tysiące fanów dobrej zabawy. Oto najpiękniejsze panie z dyskotek w naszym regionie, które bawiły się podczas styczniowych imprez. Sprawdź, jak się prezentowały na zdjęciach wykonanych przez klubowych fotografów. Oto panie na parkietach klubów z woj. śląskiego, z m.in. Katowic, Rybnika, Gliwic, Lublińca, Bielska-Białej czy Siemianowic Śląskich.

Zrób sobie prezent

Materiały promocyjne partnera

Prasówka marzec Dąbrowa Górnicza: pozostałe wydarzenia z poprzedniego miesiąca

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w lutym uwagę czytelniczek i czytelników z Dąbrowy Górniczej. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Kolejna karetka pogotowia dla Dąbrowy Górniczej. Będzie stacjonować w nowej podstacji w dzielnicy Ząbkowice

W Ząbkowicach, dzielnicy Dąbrowy Górniczej, będzie stacjonowała od 1 czerwca karetka pogotowia ratunkowego. To ważna zmiana, bowiem to zagłębiowskie miasto jest największym pod względem powierzchni w Śląskiem, zajmując w tym zestawieniu jednocześnie dziesiąte miejsce w całej Polsce.

📢 Zmiany w Komendzie Miejskiej PSP w Dąbrowie Górniczej. Pożegnanie dwóch strażaków, ale też powitanie nowego

Zmiany w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Górniczej. Dwóch funkcjonariuszy przeszło na emeryturę, kolejni zmienili stanowiska. Nie zabrakło też powitania w gronie dąbrowskich strażaków.

📢 Lista firm z Dąbrowy Górniczej, które rozwijają się NAJLEPIEJ i zarobiły sporo! Jest tu Final, Stalprofil. To dąbrowskie Diamenty Forbesa

Lista firm z Dąbrowy Górniczej, które rozwijają się NAJLEPIEJ. Redakcja „Forbes” już po raz szesnasty publikuje zestawienie diamentów, czyli najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Tegoroczna, rekordowo długa Diamentowa lista firm przekroczyła 29 tys. przedsiębiorstw! Poznajcie TOP20 najlepiej radzących sobie na rynku firm z Dąbrowy Górniczej. Kto znalazł się na podium? Zobacz ZDJĘCIA i poznaj wyniki.

📢 Wojsko pozbywa się pojazdów z czasów PRL. Trafiły właśnie na sprzedaż - ceny od 2,5 tys. złotych. Zobacz te... okazje

Wojsko pozbywa się pojazdów z czasów PRL! ZIŁ130 z 1978 czy STAR 660 z 1970 roku. Takie perełki dostępne są na najnowszym przetargu Agencji Mienia Wojskowego. Samochody i sprzęt z demobilu czekają nabywców w Olsztynie . Co jeszcze? Sprawdź!

📢 Mnóstwo przeróżmnych narkotyków w mieszkaniu w Dąbrowie Górniczej. Podejrzenia policjantów w pełni się potwierdziły

Policjanci z Dąbrowy Górniczej zatrzymali 34-latka. Mężczyzna przechowywał w swoim mieszkaniu ponad 1,5 kilograma różnych narkotyków. Grozi mu teraz kara do 10 lat za kratkami.

📢 Jeden Metrobilet od 1 marca w Metropolii GZM. Co to oznacza dla pasażerów? Jakie korzyści czekają?

Od 1 marca duże, oczekiwane od dawna przez pasażerów zmiany. Jeden wspólny bilet wystarczy do tego, by można było skorzystać z podróży Kolejami Śląskimi, autobusami, tramwajami, trolejbusami oraz składami POLREGIO na terenie Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Wybierać będzie można opcje dobowe i 30-dniowe, obejmujące jedną albo kilka miejscowości, a także całą aglomerację.

📢 Omal nie potrąciła nastolatki na pasach w Dąbrowie Górniczej. Policja otrzymała nagranie z kamerki. Należał się srogi mandat

Nie ustąpiłeś pierwszeństwa pieszym przechodzącym przez przejście i oddychasz z ulgą, bo nie zauważyła tego policja? Twoja radość może być przedwczesna. Policjanci z Dąbrowy Górniczej ukarali kobietę, która nie zatrzymała auta przed przejściem i nieomal potrąciła nastolatkę. Możliwość przekazania mandatu dało nagranie, przekazane przez innego kierowcę. Mamy ZDJĘCIA!

📢 Nad Pogorią III w Dąbrowie Górniczej stanie 76 słupów z oprawami ledowymi. Oświetlą drogę pieszo-rowerową. To początek inwestycji

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy lubią wypoczywać nad Pogorią III w Dąbrowie Górniczej. Miasto ogłosiło właśnie przetarg na budowę parkowego oświetlenia wzdłuż wschodniej strony tego popularnego wśród mieszkańców Zagłębia i wielu miast Śląskiego zbiornika wodnego. To pierwszy etap inwestycji, którą dąbrowianie wybrali do realizacji w ostatniej edycji Budżetu Obywatelskiego.

📢 Droga wojewódzka 796 w Dąbrowie Górniczej-Tucznawie zamknięta dla tirów, a osobówki muszą zwolnić do 20 km/h. Co się stało?

Droga wojewódzka nr 796 w Dąbrowie Górniczej została zamknięta dla ruchu ciężkich samochodów. Pojazdy ważące więcej niż 10 ton nie powinny kierować się przez dzielnicę Tucznawa do Łaz i Zawiercia oraz w przeciwnym kierunku. Co się stało?

📢 Planujesz zamieszkać na wsi w woj. śląskim? Blisko las, pola... i spokój. Oto 11 najtańszych domów do kupienia! Ceny już od 55 tys. zł. Rank

Planujesz zamieszkać na wsi w woj. śląskim? W galerii publikujemy zestawienie 11 NAJTAŃSZYCH ofert takich nieruchomości z terenu woj. śląskiego. Jak się okazuje, najtańsze domy z działką są już za ok. 55 tys. złotych, z czego najdroższy kosztuje... 134 tys. złotych! Zobacz te oferty.

📢 Targi Edukacyjne 2024 i Festiwal Zawodów w Dąbrowie Górniczej. Nowe kierunki, nowe możliwości. Co interesuje młodzież?

W czwartek 22 lutego Hala Widowiskowo-Sportowa „Centrum” im. Zygmunta Cybulskiego wypełniła się po brzegi. Okazją do tego były Targi Edukacyjne i Festiwal Zawodów, które odbyły się w Dąbrowie Górniczej. Uczniowie siódmych i ósmych klas szkół podstawowych mogli w jednym miejscu zapoznać się z aktualną ofertą edukacyjną dąbrowskich szkół średnich, a także zorientować się, które zawody są dziś poszukiwane na rynku przez pracodawców.

📢 Trzy nowe budynki powstają w Dąbrowie Górniczej. Będzie prawie 170 nowych mieszkań. Inwestycje mieszkaniowe też w innych miastach Zagłębia

INWESTYCJE. W Dąbrowie Górniczej powstaje 168 nowych mieszkań. Będą dostępne w systemie Towarzystwa Budownictwa Społecznego. To pierwsza tak duża inwestycja tego typu w mieście od wielu lat. Co dziś słychać na placu budowy?

📢 Autobus wodorowy na ulicach Sosnowca i Dąbrowy Górniczej. Trwają testy. Czy będzie na stałe jeździł w Zagłębiu

Trwają testy autobusu wodorowego przez PKM Sosnowiec. Czy tego typu pojazdy na stałe pojawią się w Zagłębiu Dąbrowskim? Z wypowiedzi prezydenta wynika, że to tylko kwestia przyszłości. Pytanie tylko: bliższej, czy dalszej?

📢 Sukcesy zawodników Rio Grappling Dąbrowa Górnicza. Z turnieju COPA Silesia 4 i zawodów Ogólnopolskiej Ligi Ju-Jitsu przywieźli worek medali

W miniony weekend, 17 i 18 lutego 2024 roku, członkowie klubu Rio Grappling Dąbrowa Górnicza wzięli udział w zawodach COPA Silesia 4 oraz w Ogólnopolskiej Lidze Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu sportowym. Występy przyniosły dąbrowskiemu klubowi kolejne sukcesy.

📢 Tatiana Duraj-Fert w wyborach samorządowych będzie ubiegać się o urząd prezydenta Dąbrowy Górniczej

Tatiana Duraj-Fert będzie ubiegała się w kwietniowych wyborach samorządowych o stanowisko prezydenta Dąbrowy Górniczej. Działaczka społeczna i przedsiębiorczyni wystartuje w własnego komitetu wyborczego, który wystawi również kandydatów do dąbrowskiej Rady Miejskiej.

📢 Koalicja Obywatelska nie wystawi swojego kandydata na stanowisko prezydenta Dąbrowy Górniczej. Poprze Marcina Bazylaka

Marcin Bazylak, obecny prezydent Dąbrowy Górniczej, wystartuje w najbliższych wyborach samorządowych z poparciem Koalicji Obywatelskiej, która nie wystawi swojego kandydata na to stanowisko. To efekt zawartego porozumienia pomiędzy KO a obecnym prezydentem tego zagłębiowskiego miasta.

📢 Powrót tramwajów do Dąbrowy Górniczej! Nowe wagony i szybka komunikacja cieszą pasażerów

Powrót tramwajów do Dąbrowy Górniczej! W poniedziałek 19 lutego tramwaje znów pojawiły się w Dąbrowie Górniczej. Przystanki zapełniły się pasażerami, którzy z utęsknieniem czekali na ten moment. Z tego środka transportu, z powodu przebudowy całego układu komunikacyjnego w mieście, nie mogli bowiem korzystać od jesieni 2021 roku, a więc prawie dwa i pół roku.

ZOBACZ KONIECZNIE

Lubisz czytać ale książki są za drogie? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych księgarniach online.

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dabrowagornicza.naszemiasto.pl Nasze Miasto