Praca Dąbrowa Górnicza: inspektor ds. BHP poszukiwany w Zespole Szkół nr 3

PAS
Praca Dąbrowa Górnicza. W Zespole Szkół nr 3 przy ul. Morcinka czeka wolne miejsce pracy. To stanowisko inspektora ds. BHP w wymiarze 1/2 etatu.

1.Wolne stanowisko urzędnicze: inspektor ds. BHP w wymiarze ½ etatu

2.Opis stanowiska:

Do najważniejszych uprawnień inspektora BHP należą uprawnienia kontrolne, a przede wszystkim:

• bieżące kontrolowanie przestrzegania przepisów i norm BHP w szkole,

• okresowe (co najmniej raz w roku) sporządzenie i przedstawienie pracodawcy analiz stanu

BHP oraz propozycji zmian mających na celu zapobieganie zagrożeniom życia i zdrowia

pracowników oraz uczniów

• udział w przekazywaniu do użytkowania nowych stanowisk uczniowskich i nowych

procedur technologicznych,

•udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy i wypadków uczniowskich

oraz zachorowań na choroby zawodowe.

3.Niezbędne wymagania :

- studia podyplomowe o specjalności „Bezpieczeństwo i Higiena Pracy”

- znajomość procedur wykorzystywanych w placówkach oświatowych

- dobry kontakt z młodzieżą

- niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie

- dobry stan zdrowia

5.Oferta powinna zawierać następujące dokumenty:

1. życiorys z opisem dotychczasowej działalności zawodowej (CV),

2. list motywacyjny,

3. kopie dyplomów oraz innych dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie

i kwalifikacje,

4. kopie świadectw pracy,

5. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie na potrzeby postępowania

konkursowego danych osobowych , zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r.

o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póż. zm.),

6. aktualne zaświadczenie lekarskie o stanie zdrowia.

Oferty należy składać w sekretariacie Zespołu Szkół nr 3 w godz. od 9:00 do 15:00 lub przesyłać pocztą w terminie do 18 sierpnia 2014 r. do godz. 10-tej pod adres:

Zespół Szkół, ul. Morcinka, 41-303 Dąbrowa Górnicza

Dokumenty niekompletne nie będą rozpatrywane. Warunkiem rozpatrzenia oferty kwalifikującej do II etapu naboru będzie złożenie wszystkich wymaganych dokumentów w zamkniętych kopertach z dopiskiem: „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze – inspektor ds. bhp” .

Rozmowa kwalifikacyjna, z kandydatami spełniającymi wymogi zawarte w ogłoszeniu o naborze odbędzie się 21 sierpnia 2014 r. godz. 10:00

Po zakończeniu naboru z wybranym pracownikiem zostanie zawarta umowa o pracę na czas okres próbny, a po upływie terminu jeśli nie będzie zastrzeżeń, co do pełnienia funkcji przez pracownika zostanie z nim nawiązana umowa na czas określony lub nieokreślony.

Informacje dodatkowe:

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne i dopuszczonych do II etapu konkursu wraz z terminem przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej zostanie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej ( www.bipdabrowa-gornicza.pl) oraz na tablicy informacyjnej Zespołu Szkół nr 3.

od 7 lat
Wideo

echodnia Policyjne testy - jak przebiegają

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!