Za nami Rock Pogoria 2023!w Dąbrowie Górniczej - to były mocne brzmienia! Na scenie IRA, Transgresja, Illusion - zobacz ZDJĘCIA

OPRAC.:
Bartłomiej Romanek
Bartłomiej Romanek
Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Arkadiusz Gola
Dąbrowa Górnicza. Rock Pogoria 2023 po raz kolejny przyciągnął tłumy. Transgresja, Illusion oraz IRA to największe gwiazdy tegorocznej imprezy, która odbyła się w sobotę 2 września 2023 roku na plaży przy Pogorii III. Publiczność świetnie się bawiła przy największych hitach. Zobaczcie ZDJĘCIA.

Więcej zdjęć z imprezy ZOBACZ TUTAJ

Rock Pogoria 2023 w Dąbrowie Górniczej. Tak wyglądała druga edycja imprezy

Rock Pogoria 2023 w Dąbrowie Górniczej, której organizatorem jest Pałac Kultury Zagłębia, jest muzycznym podsumowaniem lata podczas którego w mieście odbywały się liczne koncerty i wydarzenia muzyczne w plenerze, pozwalające na odkrywanie nowych gatunków i zabawę. Wydarzenia odbywał się w Parku Zielona, na Pogorii III, parku Hallera, parku Podlesie i w Fabryce Pełnej Życia.

Zobaczcie jak bawiła się publiczność:

W sobotę 2 września odbyła się druga edycja Rock Pogoria 2023. Rok wcześniej na scenie nad Pogorią III we wrześniu zagrali dla wszystkich: Kult, Kruk z Wojtkiem Cugowskim oraz Puppet Queen. Tym razem wystąpiły Transgresja, Illusion oraz IRA.

IRA to prawdziwa legenda polskiej sceny muzycznej. To polski zespół rockowy, pochodzący z Radomia. Powstał w 1987 roku, a zadebiutował w roku 1988, na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Pierwsza płyta zespołu – „IRA” – ukazała się w 1989 roku.

Wydana w roku 1991 płyta „Mój dom”, a następnie „1993” i koncertowa „Live” odniosły niebywały sukces, zapewniając grupie awans do grona czołówki polskich zespołów rockowych. Pochodzące z tych albumów przeboje, takie jak: „Nadzieja”, „Mój dom”, „Bierz mnie”, „Wiara” czy „California” do dziś rozgrzewają publiczność podczas koncertów zespołu.

Nie przeocz

Musisz to wiedzieć

iPolitycznie - Szynkowski o zaangażowaniu filmu Holland w kampanię

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na dabrowagornicza.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie